Close

12.1.2018

Prezidentské volby 2018

PÁTEK – první kolo prezidentských voleb, které budou důležitější, než si mnoho lidí myslí.
A protože Vás mám na Facebooku docela dost, musím sdílet, co si myslím a doufat, že někoho ovlivním a donutím lidi kolem se zamyslet.

Spoustu lidí je rozhodnuto v prvním kole volit srdcem. Je to právo každého z nás. Ale nemusí se to vyplatit.
Pravděpodobně nejslabším soupeřem Miloše Zemana pro druhé kolo je Mirek Topolánek.
Proč?
Kandidát, který se přihlásil na poslední chvíli a který už jednou na té politické špičce byl. Za 8 let se zas tak změnit nestihneme a z ďábla se svatoušek nestane.
Dokonce si myslím, že hlavní cíl pana Topolánka není stát se prezidentem, ale rozmělnit hlasy ostatních kandidátů a tím Miloše Zemana posílit. Ale to je opravdu pouze moje spekulace a může být naprosto mylná.
Pokud se Mirek Topolánek dostane do druhého kola, nemá proti Zemanovi šanci. Ti, kteří pana Topolánka v jeho nejlepších letech v politice zažili mu lístek prostě nehodí.
Myslím si, že volba Mirka Topolánka, je to skoro samé, jako hodit svůj hlas Miloši Zemanovi.
Musíme udělat co se dá, aby se Mirek Topolánek do druhého kola nedostal.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ BOD TOHOHLE VIDEA ŘEKNU TEĎ BĚŽTE VOLIT PROSÍM!!!
Je to naše občanská povinnost. Můžete si říct, že Váš hlas nic nezmění. Ale není to pravda. Změní. Obrázek ve videu to krásně demonstruje.

Vyberte si jednoho z hlavních kandidátů a jděte do toho.

JÁ NEBUDU VOLIT MILOŠE ZEMANA.
A chci říct i proč.
Ano, budou to jen moje názory. Nikoho z kandidátů neznám osobně a můžete říct že jsem zaujatý. Ale jednou nás ten člověk zastupuje a tak se musí nějak chovat.

Nechci nikoho, kdo bude naši republiku tlačit na východ. Patříme na západ – i když ten má samozřejmě taky svoje chyby. Raději si budu říkat co chci a kdy chci, než abych musel skákat podle toho, jak kdo píská. A navíc. Evropská unie sice má mouchy, ale díky ní můžeme být v celé Evropě jako doma a toho si moc vážím a jsem rád, že jsem svobodný.

Nesouhlasím s podporou, kterou si Miloš Zeman vzájemně vyměňuje s momentálním a doufám, že jen dočasným premiérem. Jeden si ústavu vykládá podle sebe, druhý si podle obrazu svého přemalovává celou tuhle republiku. TOHLE KOMBO MŮŽEME A MUSÍME ZASTAVIT.

Nechci, aby byl na hradě někdo, jehož důstojná státnická chůze vypadá tak, že ho téměř nesou bodyguardi. A nenechám se obalamutit tím, že o něm jeho tým říká jak je zdravý a v pořádku.
Nechci na hradě prezidenta, který se možná nedožije konce svého volebního mandátu.

Nechci, aby se prezident veřejně vyjadřoval vulgárně, urážlivě a arogantně.
To si můžeme dovolit v soukromí, resp. neměli bychom, ale ruku na srdce… Já taky nejsem svatoušek. Ale nejsem prezident a nejsem zástupcem všech v této republice.

Těch věcí je víc. Ale to by tohle video mělo tak dvě hodiny.

Prezidentské volby jsou v roce 2018 opravdu hodně důležité. Běžte prosím volit a zvolme si lepšího prezidenta, než je a já doufám, že BYL … Miloš Zeman.

Pokud jsou dočetli až sem a pokud jste se ztotožnili s tím, co tady říkám budu moc rád, pokud se to bude šířit dál. Ostatně na tom jsou všechny sociální sítě založené.

Díky za sledování a dělejte všechno tak, abyste se měli každý den důvod smát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *