Close

6.3.2016

Jak je důležité mít kontakty a KAMARÁDY

Michal Halačka - blog

Občas mi někdo řekne, že by si každý měl hrabat na svém písečku. Že to není pravda to jsem věděl. Ale po tomhle víkendu můžu s klidem říct, že je to totální bullshit. Kdybych totiž neměl kontakty, ale hlavně kamarády, byl bych pěkně v pr…. V ŠÍPKU.

Zastávám názor, že člověk se má družit kde může, kalit kde může (tam se ty vztahy tak krásně utužují), a pro svoje známé a kamarády má udělat vše, co jim na očích vidí.

Tenhle víkend byl jeden z těch, který bych nakopal do té části pod zádama. Nejdřív při jedný Magnisácký akci (www.magnis.cz – jo, musím nás nenápadně narvat všude, kde se dá 🙂 ) moje děravá hlava zapomněla na poměrně, no vlastně zásadně, důležitou věc (první chvilka, kdy se mi sevřely půlky).
Nu, potřeboval jsem někoho zalarmovat, aby to dovezl na místo určení. Ačkoliv jsem svým telefonátem vyrušil  kamaráda od rodinné akce (Ok, byl to nákup s přítelkyní a její mamčou, ale představte si situaci, že po vás někdo chce, abyste je nechali v obchoďáku a odjeli někam do lesů. Tzn. vaše auto nebude sloužit jako nákupní košík).
Jen díky jeho reakci typu “ok, jedu, za 20min. tam budu” se moje chyba podařila vyžehlit a vše dopadlo jak má. YES. Miluju své kamarády.

To horší ovšem mělo přijít. Teď zrovna sedím pěkně v pohodičce v křesle na letišti ve Vídni. Odlítám na “služebku” do Řecka. Ale ještě před cca 12 ti hodinama  jsem netušil, KDE MÁM PAS (druhá chvilka, kdy se moje půlky smrskly na velikost vlašského ořechu). Po chvilce poměrně náročného přemejšlení s přítulí jsme došli najevo, že je zhruba 200km daleko. SI DEBIL, KRETÉN, atd. Řval jsem na sebe v hlavě.

Krizový management zapnul na plné obrátky a bylo nutné vyřešit tyhle problémy:

1) Kdo mi pas vyzvedne
2) Jak se dostane do bytu, když se mi klíče hřejou v kapse u kalhot
3) Jak pas poslat, abych si ho mohl co nejdřív vyzvednout
4) Jak se uklidnit, abych si hlavu neomlátil o nejbližší zeď

Následující scénář probíhal ve zkratce takhle:

Michal Halačka | BLOG | Kouč | Moderátor | Marketér

Chápete ten pseudocosijakodiagram? Já ne. Stejně tak jsem nepochopil, jak se vlastně mohlo stát, že jsem přesně o půlnoci držel v ruce svůj pas.

Každopádně jsem během akce “zachraňpas” musel zburcovat tři kamarády, majitele bytu na výletě, jeden rozkošný pár a mladýho průvodčího.

Díky všem těmhle fajn lidem teď můžu poslouchat chrchlající reproduktor v letade, ze kterého na mě mluví pravděpodobně nějaký srb, a můžu být spokojený. Díky moji kamarádi. Jsem rád, že vás mám. 

 

Mimochodem větším “punk éroplejnem” jsem ještě neletěl. Nevypadá, ale málem jsem ohluchl a vibrace mi málem vytřepaly mozek z hlavy.

Michal Halačka | BLOG | Kouč | Moderátor | Marketér

Jo a pokud vám ještě někdy někdo řekne, že sám člověk dokáže nejvíc, tak mu nakopejte třeba holeň.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *