Close

8.5.2017

GIVT – Rozšíření, díky kterému mohou všichni shopoholici pomáhat

Rozšíření Givt | Michal Halačka | Blog

Ještě než se pustíte do čtení, zodpovězte si “ano” na jednoduché otázky. Proč začínám článek takhle? Protože pokud si zodpovíte ne, tak:  a) vás příspěvek nebude bavit, b) vám text nic nového nepřinese c) ušetříte tři minuty času. 

Jdeme na to:

Jste líní stejně jako já a tak milujete nakupování po netu?

Už pro vás IE znamená cizí slovo a používáte Chrome?

Chcete pomáhat, ale neustále se vymlouváte na čas, nebo nedostatek peněz? 


Pokud to čtete dál, tak mám vyhráno. Nebo teda to spíš znamená že čtením zaberete min. pár dalších minut a já budu doufat, že si na konci neřeknete, že jsem sto let za opicema. Chci vám totiž představit GIVT.cz.

Je super, že se po světě objevuje čím dál tím víc iniciativ a nápadů, jak pomáhat.

Rozšíření GIVT do Chrome | Michal Halačka | Blog

Ale ještě lepší je, (tady se nezapře moje markeťácká část osobnosti) když můžete díky pomáhání druhým ještě zvýšit svůj obrat.

Ale zpět k té filantropické části appky, nebo teda rozšíření, abych mluvil přesně.

Když si zadáte www.givt.cz (zkuste se pak ještě vrátit zpět na článek prosím 🙂 ), tak se vám zobrazí hezká hláška “Nakupujte srdcem”. V principu to tedy znamená, že aniž byste zaplatili něco navíc, můžete poslat své oblíbené neziskovce nějaké peníze z vašeho nákupu.

Jak se stanu “Givtařem”? 

Jak už jsem říkal, potřebujete k tomu prohlížeč Chrome. Pak už stačí jen nainstalovat rozšíření Givt a případně vytvořit účet na stránkách projektu. Pak totiž budete moci vidět kolik jste poslal a komu.

Rozšíření Givt do Chrome | Michal Halačka | Blog

Ok. Uznávám, že jsem taky zatím na nule, ale Givt jsem objevil teprve nedávno. Už se těším, až se to začne plnit.

V nabídce je přes 800 eshopů a jsou tam opravdu stránky, které mnozí v nás používají denně. Např. damejidlo.cz, apod. (ne, nedělám jim reklamu, ale mám chuť na burger, takže promluvila gastrointestinální část mého nervového systému (ten stav, kdy chodíte s bioložkou a pak píšete věty, které sami moc nechápete kde se berou) ).

Při vybírání vám vyběhne takovéto okno:

Rozšíření Givt | Michal Halačka | Blog

Pak jen vyberete komu chcete pomoci, odkliknete a jedete dál. Po dokončení objednávky (a jejím zaplacení samozřejmě) máte jistotu, že jste svojí karmu nakrmili pozitivní manou.

Co vy na to? Podpora neziskovkám se blíží k milionu a já věřím, že těch pár kliků a minut na instalaci rozšíření vás neomezí. Sice si ty kalorie z burgeru pořád budete muset odběhat sami (z vlastní zkušenosti), ale věřte, že pocit z utrácení peněz bude o něco sluníčkovější.

Tak co? Už máte nainstalováno? Nedáme nějakej challenge, kdo bude nejúspěšnější “Givtař” ? 🙂

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *