Close

20.3.2018

Festival Evolution – přijďte si odpočinout na pražské výstaviště

Festival Evolution - Moderátor Michal Halačka

Praha. Často synonymum pro spěch, neustálý tlak, práci a životní tempo. Čas od času je ovšem potřeba se zastavit, podívat se na svět trochu jinýma očima a uvědomit si, jak boží to tady je. A přesně takovou příležitost budete mít 23. – 25. 3. na přažském výstavišti v Holešovicích. Festival Evolution nabízí spoustu inspirace a já jsem moc rád, že si mě pořadatelé vybrali jako moderátora hlavního jeviště. 

Moderovat 26 hodin? Pro moderátory představa, po které si bereme týden volno na regeneraci. Když ovšem máte akci, která Vás nabíjí každou přednáškou a zajímavými myšlenkami, uteče to jako voda.

Ještě jste o festivalu Evolution neslyšeli? Tak tím pádem rozhodně doporučuji nastudovat na ???? http://www.festivalevolution.cz/. ????

Věc, kterou chci ovšem zmínit spíš, je speciální atmosféra, která celý víkend výstaviště zaplaví. Pozitivní energie, lidská upřímnost, radost a úsměv. Jakmile prostoupíte branami akce, ocitnete se skoro v jiném světě. Poprvé jsem tuto atmosféru zažil na podzim a  musím říct, že mě to fascinovalo. Pozitivní pocit totiž vychází nejenom z přednášejících a návštěvníků. Stejné chování mají i pořadatelé. Když tyhle ingredience smícháte dohromady, vznikne čerstvý koktejl v obyčejném běžném dni.

Udělám vše proto, abych s mikrofonem v ruce té pozitivní náladě ještě trochu přidal, tak mě přijďte zkontrolovat, jak se mi to daří. ????

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *