Close

18.9.2018

Festival Evolution | Michal Halačka jako moderátor hlavní stage

Festival Evolution a Michal Halačka

Máte občas pocit, že je Váš život neustálým sprintem? Že po Vás všichni něco chtějí, Váš mozek musí fungovat na 150% a vy nemáte čas na sebe a lidi ve svém okolí? Přijďte vypnout na festival Evolution a načerpejte novou životní energii. 

Festival Evolution patří mezi nejoblíbenější akce, které moderuji. Již po třetí se představím jako moderátor hlavní stage. Je to pro mě pocta. Ale zároveň je to pro mě i místo, kde čerpám pozitivní energii, nové zkušenosti, zážitky a kde se vždy dozvím něco nového. I když budu v neděli unavený jako kotě tak vím už teď, že z akce budu odcházet plný nápadů a psychické síly.

Michal Halačka a Festival Evolution

Celá akce začíná v sobotu 22. 9. v 10:30 na pražském holešovickém výstavišti. Na programu jsou nejrůznější přednášky, workshopy, interaktivní kurzy, koncerty, besedy a mnoho dalšího. Čeká Vás 5 plných sálů, kde si přijde na svý úplně každý.

Pro milovníky jídla doporučuji využít vegetariánské indické bistro, pro milovníky horkých nápojů zase doporučuji nejlepší Chai latte jaké jsem kdy měl. Ale samozřejmě to není jen o jídle. Však uvidíte sami.

Za mě rozhodně doporučuji koupit vstupenky -> ZDE a dojít se podívat. A když už tam budete, tak na mě mrkněte. Zajdeme spolu na něco dobrého. 🙂

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *